Náhodný výber z galérie

nedeľa 7. 6. mierny dážď 21/11 °C

Základná škola Slovenská Ves - OZNAM COVID-19

Typ: ostatné
Základná škola Slovenská VesSamoštúdium žiakov prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagogickými zamestnancami školy.

Usmernenie na hodnotenie žiakov ZŠ.

Usmernenie na hodnotenie žiakov ZŠ

OZNAM

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Slovenská Ves oznamuje rodičom a žiakom základnej  aj materskej školy, že vyučovanie v školách bude na základe rozhodnutia Ministerstva školstva SR prerušené až do odvolania. Dôvodom sú opatrenia na zabránenie šírenia koronavírusu.

Úlohou školy je zabezpečiť podľa svojich podmienok a možností samoštúdium žiakov prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagogickými zamestnancami školy.

Učitelia prostredníctvom portálov na internete bezkriedy.sk  a Testovania ALF  posielajú žiakom vyučovací materiál.

Prosíme rodičov aj žiakov, aby venovali  tejto netradičnej forme vzdelávania osobitnú pozornosť.

V prípade, ak niektorí žiaci nemajú možnosť prístupu na internet, chceme ich upozorniť na vyučovacie programy, ktoré vysiela  slovenská  televízia  2, aby tieto programy sledovali  a aspoň takto sa vzdelávali.

Žiaci, ktorí budú mať problém s prihlásením alebo heslom, požiadajú o pomoc svojich triednych učiteľov, prípadne napíšu mail na mailovú adresu školy  zs.slovenskaves@gmail.com

Príloha

Vytvorené: 11. 2. 2020