Obec Výborná
ObecVýborná

Munipolis - zapojenie sa do systému

Munipolis

Pozývam Vás do novej služby pre občanov, vďaka ktorej dostanete dôležité informácie (odstávky, poruchy, pozvánky) priamo do Vášho telefónu. Služba je ZADARMO, stačí sa len registrovať.

Vážení spoluobčania,
spustili sme pre vás službu Munipolis, vďaka ktorej s vami teraz môžeme komunikovať moderne a efektívne. Občania, ktorí sa do systému Munipolis zaregistrujú, od nás budú dostávať dôležité informácie o dianí v obci, a to prostredníctvom SMS, e-mailov alebo správ do aplikácie.

Čo vám prinesie registrácia do systému Munipolis?

·  Počúvanie bežných hlásení rozhlasu priamo z mobilu
·  Novinky z úradu priamo do telefónu
·  Upozornenia na krízové situácie - výpadky energií, blížiaca sa víchrica, dopravné uzávierky, atď.
·  Pozvánky na športové a kultúrne akcie
·  Pozvánky na brigády dobrovoľníkov, ktorí radi v obci pomáhajú
·  Účasť vo verejných anketách

Registrácia je zadarmo. V registračnom procese si môžete nastaviť, aké informácie vás zaujímajú. Vaše údaje budú v bezpečí v súlade s GDPR - všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov.

Ako sa zaregistrovať?

1.       Na webovej stránke  https://obecvyborna.munipolis.sk/registracia

2.       Cez mobilnú aplikáciu Mobilný Rozhlas Stiahnuť pre Android - Stiahnuť pre iOS

3.       Vyplnením registračného letáku a odovzdaním na úrad obce Výborná

Dátum vloženia: 7. 4. 2022 8:12
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 4. 2022 8:17

Meniny má Svetozár, Peregrín, Peregrína

Výborná (Bierbrunn)

Obec Výborná vydala 230 stranovú knihu pod názvom: Výborná (Bierbrunn), vydaná v roku 2006.

Autor:
Božena Malovcová a kolektív.

V prípade záujmu si  môžte knihu zakúpiť na Obecnom úrade vo Výbornej za 10 €.