Obec Výborná
ObecVýborná

Policajný zbor Slovenskej republiky - OZNAM

Dátum: 12. 4. 2022

Podvody na internete a trestná činnosť na senioroch

Letné sezónne vlaky a autobusy - Prešovský samosprávny kraj 1

Slovenská autobusová doprava - OZNAM

Dátum: 12. 4. 2022

Virtuálna dopravná karta v mobile - nová možnosť platby za cestovný lístok.

Munipolis

Munipolis - zapojenie sa do systému

Dátum: 7. 4. 2022

Pozývam Vás do novej služby pre občanov, vďaka ktorej dostanete dôležité informácie (odstávky, poruchy, pozvánky) priamo do Vášho telefónu. Služba je ZADARMO, stačí sa len registrovať.

Hasičský a záchranný zbor - OZNAM 1

Hasičský a záchranný zbor - OZNAM

Dátum: 25. 3. 2022

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru.

MV SR - Informácia pre vlastníkov ubytovacích zariadení

Dátum: 14. 3. 2022

Spustený rezervačný systém ubytovania - pomoc pre Ukrajinu

PSK

Prešovský samosprávny kraj a pomoc Ukrajine

Dátum: 1. 3. 2022

POMOC UKRAJINE

Ukrajina

Užitočné informácie o konflikte na Ukrajine

Dátum: 1. 3. 2022

Užitočné informácie o konflikte na Ukrajine, ktoré spracovalo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR. Súčasťou sú informácie a kontakty pre občanov SR, ktorí sa nachádzajú na Ukrajine, ale aj pre Ukrajincov smerujúcich na Slovensko.

„Evidencia štandardov kvality za oblasť VODA – odpadová / pitná“.

Dátum: 15. 2. 2022

Vyhodnotenie štandardov kvality dodávky pitnej vody verejným vodovodom a odvádzania odpadovej vody verejnou kanalizáciou za predchádzajúci rok v zmysle povinnosti regulovaného subjektu podľa § 9 ods. 4 Vyhlášky č. 276/2012 Z. z. v znení Vyhlášky č. 235/2016 Z. z. o regulácii v sieťových odvetviach.

VSD

Upozornenie pre vlastníkov a užívateľov pozemkov vo veci okliesnenia a odstránenia stromov

Dátum: 13. 9. 2021

Východoslovenská distribučná, a.s. vyzýva všetkých vlastníkov, nájomcov alebo správcov nehnuteľností, na ktorých sa nachádzajú elektrické vedenia spoločnosti VSD, na odstránenie a okliesnenie stromov a iných porastov, ktoré ohrozujú bezpečnosť alebo spoľahlivosť prevádzky elek. vedení.

Aktuálne informácie do Vášho telefónu 1

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Dátum: 7. 4. 2020

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

Meniny má Svetozár, Peregrín, Peregrína

Výborná (Bierbrunn)

Obec Výborná vydala 230 stranovú knihu pod názvom: Výborná (Bierbrunn), vydaná v roku 2006.

Autor:
Božena Malovcová a kolektív.

V prípade záujmu si  môžte knihu zakúpiť na Obecnom úrade vo Výbornej za 10 €.